Oferta pracy

Analityk

Wenet sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie okresowych analiz i raportów

  • analiza miesięcznej realizacji celów

  • przygotowanie planów sprzedaży

  • wsparcie analityczne dla kluczowych działów Spółki

  • wyznaczanie i kontrola ustalonych wskaźników

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość MS Excel – formuły, tabele przestawne

  • znajomość SQL

  • zdolność syntetycznego prezentowania wyników

  • umiejętność przekształcania surowych danych w raporty i analizy

  • znajomość Power Point

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie będącej liderem branży

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • elastyczna forma zatrudnienia: UOP, B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 48 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1400 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Przewiń do profilu firmy