Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Zakupu

SINO INVESTMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

SINO INVESTMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adama Branickiego 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz, raportów i rekomendacji, w obszarze sprzedaży w przedziale na segmenty produktów i kategorii.

  • Monitorowanie rynku i zarządzanie cenami sprzedaży i zakupów.

  • Analiza, wdrożenie i rozwój narzędzi do raportowania i analiz biznesowych.

  • Wspieranie zespołu w realizacji celów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel.

  • Umiejętność tworzenia raportów i automatyzacji procesów raportowania.

  • Bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia, interpretowania liczb i wyciągania wniosków.

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów ostatnich lat (preferowane kierunki to ekonomiczne, zarządzanie lub pokrewne).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwości rozwoju i awansu.

  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym.

Sino Investment Polska Sp. Z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, posiadająca spółki w Polsce, Wielkiej Brytanii, Chinach oraz Hong Kongu. Zajmujemy się handlem międzynarodowym. W związku z intensywnym rozwojem i rozbudowywaniem kolejnych rynków poszukujemy kandydatów/ek na stanowisko: Analityk Zakupu.

Przewiń do profilu firmy