Oferta pracy

Analityk zapasów

BorgWarnerO firmie

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu raportowania,

  • Zapewnienie dokładności przeprowadzanych inwentaryzacji (identyfikacja przyczyn nieprawidłowości oraz implementowanie działań naprawczych),

  • Rozwiązywanie powstających problemów oraz eliminowanie nadmiaru danych i przestarzałych informacji,

  • Wsparcie działu Logistyki oraz Finansów poprzez sporządzanie okresowych raportów związanych z wynikami operacyjnymi (KPI) oraz przygotowywanie raportów i doraźnych analiz na podstawie danych magazynowych,

  • Rozwijanie nowych narzędzi analitycznych wspomagających proces decyzyjny.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Ekonomia lub Zarządzanie danymi w Biznesie

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Access i Excel

  • Zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi

  • Znajomość programu SAP

  • Bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej, pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do studiów podyplomowych

  • Udział w nowych projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • bezpłatny transport z Warszawy do fabryki w Błoniu