Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk - Zarządzający w Zespole Zarządzania Funduszami Dłużnymi

Generali Investments TFI SAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie analiz inwestycyjnych na potrzeby zespołu (analizy rynków i poszczególnych emitentów)

  • Wspomaganie zespołu zarządzających funduszami generując pomysły inwestycyjne

  • Zawieranie transakcji zlecanych przez zespół zarządzających na rynku międzybankowym

  • Zarządzanie płynnością funduszy

  • W dalszym horyzoncie bezpośrednie zarządzanie portfelami instrumentów dłużnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, ekonomii, matematyki, informatyki, ekonometrii lub ostatni roku studiów

  • Język angielski w stopniu biegłym

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Zdany co najmniej jeden etap egzaminu na doradcę inwestycyjnego, CFA (inne licencje również mile widziane)

  • Biegła obsługa komputera, w szczególności Excel (włącznie z VBA) oraz bazy danych

  • Mile widziane podstawowe umiejętności programistyczne oraz znajomość systemów Bloomberg / Refinitiv

  • Odpowiedzialność, systematyczność, dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie / praktyka w pracy na rynku kapitałowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pełen proces wdrożenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń

  • Dostępność benefitów pracowniczych: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny

  • Przyjazną atmosferę pracy w świetnej lokalizacji (przy Metrze Politechnika)

  • Dołączysz do zespołu, który współtworzy sukces naszej firmy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Generali Investments TFI SA

Jesteśmy obecni na rynku od 1995 r., początkowo jako Korona TFI S.A., a obecnie jako Generali Investments TFI S.A. i jesteśmy częścią jednej z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. Od ponad 25 lat nieprzerwanie pracujemy na opinię dobrego, cenionego towarzystwa funduszy inwestycyjnych. Kilkanaście lat z rzędu stawaliśmy na podium (w tym 8-krotnie jako najlepsze TFI) prestiżowego rankingu TFI organizowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” i niezależną firmę analityczną Analizy Online. Byliśmy również wielokrotnie nagradzani Złotymi Portfelami i statuetkami Byków i Niedźwiedzi.

Przewiń do profilu firmy