Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Zespół Kontrolingu i Analiz

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 27 lat oferujemy profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

    Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
    ANALITYK Zespół Kontrolingu i Analiz
    (Umowa o pracę na zastępstwo – ok. 6 mies.)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Przetwarzanie dużych zbiorów danych
    • Przeprowadzanie analiz z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej
    • Przygotowywanie raportów, zestawień

    Ofertę pracy kierujemy do osób posiadających:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia lub ścisłe)
    • Bardzo dobry poziom obsługi programów komputerowych MS Office, szczególnie MS Excel, MS Access, SQL
    • Spostrzegawczych, dokładnych
    • Z dobrą znajomością języka angielskiego
    • Ogólną wiedzę z zakresu ekonomii i finansów
    • Zdolności analityczne oraz wyciągania wniosków

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w czołowej firmie leasingowej
    • Wsparcie ze strony szefa oraz członków zespołu
    • Umowę o pracę wraz z opieką medyczną
    • Pakiet socjalny (karta benefit MultiSport, ubezpieczenie pracownicze)
    • Dogodną lokalizację w pobliżu Pół Mokotowskich
    • Sprawny proces rekrutacyjny i szybką informację zwrotną
    Dołącz do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, mającej konkurencyjną ofertę dla biznesu, wciąż rozwijającej się poprzez rozwój własnych pracowników.
    bottom