Oferta pracy

Analyst / Data Scientist

Wavemaker Sp. Z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca w dziale Analytics & Insight polegać będzie na udziale w projektach analitycznych (modelowanie atrybucji, modelowanie ekonometryczne sprzedaży, rozwiązania Business Intelligence etc.) dla czołowych reklamodawców w Polsce i na świecie, a także na wsparciu analitycznym w codziennej pracy zespołów klienckich agencji mediowej Wavemaker.

Nasze wymagania

  • Znajomość ekonometrii lub metod machine learning

  • Zaawansowana znajomość co najmniej jednego ze środowisk statystycznych m.in. R, Python, Julia

  • Zdolności analityczne, umiejętność i chęć pracy z liczbami

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, przede wszystkim Microsoft Excel (opcjonalnie VBA) oraz PowerPoint

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Minimum rok doświadczenia analitycznego, mile widziane w branży mediowej

Mile widziane

  • Znajomość SQL

  • Znajomość Microsoft PowerBI/Tableau/Google Data Studio/Datorama

To oferujemy

  • Wykorzystanie wiedzy z obszaru programowania, analityki i ekonometrii w praktyce biznesowej

  • Współtworzenie zespołu specjalistów przekuwających dane w rekomendacje w zakresie strategii marketingowej

  • Udział w szkoleniach branżowych oraz związanych z narzędziami analitycznymi

  • Ambitną pracę w czołowej agencji mediowej w Polsce

  • Pakiet Multibenefit / kartę Multisport

  • Opiekę medyczną Medicover

  • Pozytywną i wspierającą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • platforma benefitowa