Logo Pracuj.pl

Analyst Engineer

RBC BEARINGS POLSKA SP Z O OO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • C#

  • Python

  • .NET

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie danych różnego typu pochodzących z różnych źródeł,
  • Fuzja danych z sensorów różnego typu pod kątem opracowania nowych algorytmów,
  • Tworzenie modeli wykorzystujących uczenie maszynowe,
  • Analiza możliwości wprowadzania usprawnień w bieżących procesach,
  • Aktywne wsparcie automatyzacji procesów,
  • Współpraca z działem biznesowym znajdującym się w USA.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języków C++, C#, Python, .Net,
  • Znajomość zagadnień związanych z uczeniem maszynowym (TensorFlow, Keras, PyTorch),
  • Znajomość zagadnień związanych z analizą przebiegów czasowych oraz analizą statystyczną,
  • Doświadczenie w tworzeniu zarządzaniu bazami danych (SQL, NoSQL),
  • Znajomość narzędzi Microsoft Analysis Services/Azure Synapse,
  • Znajomość Microsoft Reporting Services,
  • Silne ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów analitycznych,
  • Dobra znajomość zjawisk fizycznych z zakresu mechaniki, elektroniki, metrologii,
  • Bardzo dobra zdolność prezentowania złożonych problemów analitycznych w przejrzysty i logiczny sposób,
  • Komunikacyjność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na bardzo dobrym poziomie.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + dodatki pozapłacowe w tym prywatna opieka medyczna LUXMED, karty Multisport,
  • pracę w Spółce o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

RBC BEARINGS POLSKA SP Z O O

RBC Bearings Incorporated, międzynarodowy producent wysoce zaawansowanych technicznie łożysk i części lotniczych, uruchamia dla całej korporacji - Centrum Wsparcia Księgowego - z siedzibą w Mielcu.

Analyst Engineer, Kraków