Android Developer

mPay S.A.O firmie

mPay S.A.

Brzeźnicka 46B

Częstochowa

mPay S.A. - jesteśmy polskim, wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru m-płatności. Więcej informacji o nas znajdziesz na https://www.mpay.pl/o-nas/o-firmie/

Jeśli nie chcesz pracować w korporacji, lubisz wyzwania,  samodzielność, chcesz mieć wpływ na końcowy produkt, zarządzać  zgranym zespołem doświadczonych specjalistów to ta oferta jest dla Ciebie. W mPAY będziesz mógł współtworzyć nowoczesną aplikację mobilną, dostarczać rozwiązania dla setek tysięcy użytkowników, pracować z systemami transakcyjnymi i najnowszymi technologiami, oraz rozwijać swoje umiejętności i pogłębiać wiedzę.

                 Miejsce pracy: Częstochowa lub Warszawa (możliwa praca zdalna)

Opis stanowiska

  • tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnej mPAY na platformę Android
  • projektowanie aplikacji, dobór narzędzi i bibliotek
  • tworzenie prototypu, implementacją najlepszych praktyk
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • opracowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na urządzenia mobilne na platformę Android poparte zrealizowanymi projektami
  • znajomość Java oraz zagadnienia programowania obiektowego
  • znajomość środowiska Android Studio
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT, GITLAB
  • terminowość i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysokich standardach i niekorporacyjnej atmosferze pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • szeroki wachlarz ciekawych i pełnych wyzwań projektów
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego
  • elastyczne formy współpracy (umowa o pracę lub B2B)
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczne godziny pracy
Jeżeli jesteś kreatywny, dynamiczny, zaangażowany i poszukujesz wyzwań to już dziś dołącz do naszego Zespołu!
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy