Android Developer

Sebastian KrukO firmie

4 000‐8 500 zł netto (+ VAT) / mies.

Sebastian Kruk

Poniatowskiego 11

Kraków

Dołącz do zespołu Giraffe Studio!
Tworzymy kompleksowe rozwiązania mobilne i webowe (Android/ iOS / Flutter).
Jesteśmy software housem budowanym przez ludzi z pasją - stając się częścią naszego zespołu, masz realny wpływ na projekty. Programowanie to nie tylko nasza praca, ale także pasja, dbamy o fajną atmosferę i zespołowość. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi na kreowanie nieprzeciętnych rozwiązań. Pracujemy w oparciu o roadmapę i sprinty. Spotykamy się na regularnych standupach. I pijemy razem kawę. Lubimy to, co robimy :-)

W codziennej pracy wykorzystujemy:

GitLab, Pivotal/Jira, Bitrise, RocketChat, Firebase

Co oferujemy:

  • współpraca na zasadach B2B
  • 2/4 - 4/4 etatu (4000-8500 zł netto)
  • ciekawe i wymagające projekty, na który masz realny wpływ
  • pracę w ambitnym i doświadczonym zespole
  • najnowsze standardy wykorzystywanych narzędzi
  • budżet szkoleniowy
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, owocowe środy, Pizza Friday)

Obowiązki:

  • implementowanie aplikacji mobilnych z użyciem Kotlina i Android SDK
  • testowanie aplikacji
  • tworzenie i rozwój architektury aplikacji

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie na stanowisku Android Developera
  • chęć nauki Fluttera
  • dobra znajomość Kotlina, Android SDK, REST API
  • znajomość dobrych praktyk Clean Code i SOLID
  • znajomość wzorców MVP i MVVM
  • znajomość aspektów integracyjnych z back-end i implementacji baz danych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • pasja do programowania, chęć doskonalenia, zapał do działania
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

PS: Nie zapomnij o klauzuli RODO pozwalającej na rozpatrzenie Twojej kandydatury.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy