Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Android Developer

Hays PolandO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Praca zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Android DeveloperNumer ref.: 1139262

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków/Katowice
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia komercyjnego na platformie Android
  • wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub magistra) lub na V rok studiów na kierunku: elektronika, telekomunikacja, automatyka, informatyka, matematyka, fizyka lub pokrewnym
  • bardzo dobry język Java
  • znajomość środowiska Android Studio, IntelliJ
  • system Android, zarówno od strony użytkownika, jak i programistycznej
  • wzorce projektowe, metodyki projektowania, tworzenia i testowania oprogramowania (TDD)
  • zaznajomienie z Git, Gradle, Jenkins, Junit

Zadania:

  • projektowanie i rozbudowywanie aplikacji na platformę Android
  • programowanie i wdrażanie interfejsów dla opracowanych rozwiązań

Ogłoszenie archiwalne