Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Android Developer

KISS digital sp. z o.o.O firmie

6 500‐9 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Łobzowska 20, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

KISS digital sp. z o.o.

Łobzowska 20

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Kotlin

  • SDK Androida iOS

  • Jenkins

  • Git

  • SOLID

  • MVP

  • MVVM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Chcesz zacząć pracę nad nowymi, interesującymi projektami? Na przykład tworzyć aplikacje mobilne powiązane z hardwarem - z szansą na takie wręcz kosmiczne rozwiązania jak urządzenie dla kierowców rajdowych? A może chciałbyś dołączyć do zespołu wdrażającego przełomowe rozwiązanie związane z rozpoznawaniem obrazu w sporcie? A jeżeli wolisz jednak mniej odjazdowe, lecz również wymagające technologicznie projekty - to takie też mamy. To wszystko dodatkowo w wyśmienitej atmosferze fajnej firmy i fajnych ludzi. Brzmi jak reklama "takie rzeczy to tylko w erze?". Zasięgnij języka, wyślij CV i przekonaj się sam :)

Nasze wymagania

  • Praktycznej znajomości języka JAVA bądź Kotlin oraz SDK Androida

  • Znajomości zagadnień SOLID

  • Umiejętności posługiwania się wzorcami architektonicznymi typu MVVM lub MVP

  • Rozumienia wielowątkowości i współbieżności

  • Wiedzy na temat REST API

  • Sprawnego korzystania z GIT-a

  • Znajomości narzędzi do CI, np. Jenkins

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę przy projektach ciekawych ale i trudnych technicznie,

  • możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy 7:00 a 10:00 oraz częściowa praca zdalna,

  • pracę w centrum Krakowa, w stylowym biurze w kamienicy,

  • i oczywiście wyśmienitą atmosferę pracy, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej.

  • Aha, projekty prowadzimy w SCRUMie, w duchu idei KISS (Keep It Simple, Stupid).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Interview

KISS digtal - partner w cyfrowej transformacji - projektujemy aplikacje mobilne, aplikacje i stromy internetowe, UX/UI. Budując aplikacje mobilne stawiamy na wysoką jakość, niebanalny design i jak najlepszy user experience. Naszą specjalnością są rozwiązania wspierające procesy biznesowe firmy, usprawniające programy lojalnościowe, a także wykorzystujące nasze doświadczenie z dziedziny IoT oraz przetwarzania obrazu i video. Łączymy strategię, design i technologię, tworząc rozwiązania, które wspierają biznes i angażują użytkowników.

Przewiń do profilu firmy