Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Android Developer

PGS Software S.A.O firmie

PGS Software S.A.

Generała Stanisława Maczka 6

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

  • Java

  • Architektura MVP i MVVM

  • Architecture Components

  • Data binding

  • Unit tests

  • Git

Mile widziane

  • Espresso

  • Dagger 2

  • RxJava

  • Firebase

  • Jenkins

  • NDK

  • Flutter

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących aplikacji (Java/Kotlin).

  • Pisanie testów jednostkowych oraz UI (JUnit, Espresso).

  • Dokumentacja kodu (JavaDoc, Dokka)

  • Wykorzystanie CI/CD w procesie developmentu (Jenkins, Azure DevOps, TeamCity, Gitlab CI/CD).

  • Uczestniczenie w procesie code review.

  • Ciągłe dbanie o jakość i bezpieczeństwo aplikacji (Lint, OWASP).

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania komercyjnego.

  • Masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformie Android.

  • Wykazujesz się dobrą znajomością XML/JSON/SOAP/REST.

  • Konsekwentnie stosujesz się do zasad architektury stosowanej w projekcie (MVP, MVVM).

  • Dobrze mówisz po angielsku (poziom B2).

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • BDD

  • DDD

  • TDD

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Doświadczeni współpracownicy.

  • Klienci zagraniczni – dojrzałe firmy z różnych branż.

  • Wewnętrzne warsztaty techniczne, lightning-talks, szkolenia.

  • Projekty piszemy głównie z wykorzystaniem języka Kotlin (w starszych projektach Java).

  • Jeździmy na konferencje.

  • CI/CD

  • Skutecznie przekonujemy klientów do najnowszych rozwiązań.

  • Sektory: Banking, Insurance, IoT, E-commerce, Travel & Hospitality, B2B, Sport.

  • Ciekawe projekty: Augmented Reality, Machine Learning, iBeacons, Top Level Security.

  • 6200 PLN rocznie w ramach budżetu rozwojowego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u