Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Android Developer

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

Ludwika Kondratowicza 37

Warszawa

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Przedsiębiorstw.

Produkujemy i wdrażamy rozwiązania dla średnich firm: E-commerce https://omnicommerce.pl , WMS https://prowms.pl , TMS https://sotipm.pl

ANDROID DEVELOPER

Miejsce: Warszawa (Kondratowicza 37) bądź zdalnie

Opis stanowiska pracy:

Spółka informatyczna z 22-letnim doświadczeniem na rynku specjalizująca się w IT dla biznesu, poszukuje samodzielnego programisty do działu produkcji oprogramowania.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych
  • bardzo dobra znajomość języków: Kotlin, Java
  • umiejętność pracy przy użyciu systemu kontroli wersji (Git) oraz narzędzia Sourcetree
  • znajomość bibliotek Retrofit, Dagger, Room
  • znajomość wzorca MVVM
  • doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy z klientem, analizowania jego potrzeb oraz wdrażania przygotowanych dla niego rozwiązań
  • dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość zagadnień: gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, ERP)
  • znajomość REST API, JUnit, Xamarin, Fabric
  • znajomość języków: C#, T-SQL
  • praktykowanie TDD, Clean Architecture, SOLID

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią
  • aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów
  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej
  • możliwość dalszego rozwoju, udziału w ciekawych projektach i awansowania

Informacje dodatkowe:

Wymiar etatu: Pełny etat (stacjonarnie z możliwością pracy zdalnej)

Rodzaj umowy:  B2B / UoP / zlecenie

Wynagrodzenie: do ustalenia

Min. doświadczenie: 1 rok

Min. wykształcenie: średnie, zawodowe

Miejsce pracy: Warszawa – Praga Płn., ul. Kondratowicza 37

Dostępność: od zaraz / 1 miesiąc

Ogłoszenie archiwalne