Oferta pracy

Android Developer

Linux Polska Sp. z o.oO firmie

Rekrutacja zdalna

Linux Polska Sp. z o.o

al. Jerozolimskie 100

Warszawa

Nasz zespół dzieli się wiedzą i wzajemnie wspiera w rozwoju. Oferujemy szeroki zakres szkoleń wewnętrznych oraz certyfikacji z produktów naszych partnerów. Aktualnie poszukujemy nowych osób do zespołu technologicznego.

Miejsce pracy: Warszawa (Centrum) / częściowo zdalnie

Forma zatrudnienia:
B2B

Zakres zadań

  • wytwarzanie nowych i rozwój istniejących aplikacji Android z algorytmami przetwarzania obrazu (bez algorytmów)
  • analiza biznesowo-techniczna
  • optymalizacja czasu działania i zużycia pamięci
  • proponowanie architektury aplikacji

Oczekiwania co do posiadanych kompetencji i doświadczenia:

  • min 2-3 lata doświadczenia komercyjnego
  • znajomość wzorca MVVM
  • znajomość Kotlin, Koin DI, DataBinding, RxJava (koniecznie), Android Jetpack
  • umiejętność szybkiego uczenie się
  • zainteresowanie w nowych trendach Android
  • dbałość o jakość dostarczanych rozwiązań
  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane:

  • znajomość OpenCV, Tensorflow Lite
  • doświadczenie w optymalizacji aplikacji

Co oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole specjalistów Open Source
  • prywatną opiekę medyczną
Przypominamy o zawarciu w dokumentacji rekrutacyjnej poniższej klauzuli. Dokumenty bez niej nie będą mogły być rozpatrzone.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Linux Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000326158) moich danych osobowych podanych w przesłanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnym w celu uczestniczenia w wybranym przeze mnie procesie rekrutacyjnym, w tym na przekazanie informacji kontaktowej w sprawie rekrutacji na podany adres poczty elektronicznej lub na wskazany numer telefonu .

Potwierdzam otrzymanie następujących informacji. Linux Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Aleje Jerozolimskie 100, 00-807 Warszawa (KRS 0000326158) jako Administrator otrzymanych danych osobowych, z którym można się kontaktować przez adres poczty elektronicznej [email protected] będzie je przetwarzał w celu prowadzenia procedury rekrutacyjnej, na podstawie mojej dobrowolnie udzielonej zgody w zakresie niezbędnym do wykonania powyżej wskazanej czynności rekrutacyjnej. W przypadku braku zgody na przetwarzanie danych osobowych czynności rekrutacyjne nie będą mogły być prowadzone. Dostęp do przekazanych danych mogą mieć zaufani partnerzy Administratora, którzy uczestniczą w wykonaniu ww. czynności tacy jak administratorzy systemów do obsługi telekomunikacyjnej, administratorzy serwerów, na których są przechowywane dane. Osobie przekazującej dane przysługuje prawo do dostępu do przekazanych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy