Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Android Developer

NOVELPAY SP. Z O.O.O firmie

NOVELPAY SP. Z O.O.

al. Ujazdowskie 6A

Warszawa

Novelpay jest firmą aktywnie działającą na rynku rozwiązań płatniczych. Nasze produkty wdrażamy w Polsce, jak również w wielu krajach europejskich, między innymi Francji, Belgii czy Wielkiej Brytanii. Każdego roku poszerzamy listę zrealizowanych projektów, budując mocną pozycję w branży płatniczej. Naszą siłą jest zespół kompetentnych inżynierów, tworzących oprogramowanie w oparciu o sprawdzone technologie.

Nasze aplikacje tworzymy na terminale płatnicze, oparte o platformę Android. Pozwala nam to na używanie aktualnie rozwijanych technologii, takich jak na przykład Kotlin, RxJava czy Retrofit. Z drugiej strony, aplikacje wykorzystują dedykowane, dostarczone przez producenta sprzętu biblioteki, zapewniające bezpieczeństwo zgodnie ze standardami, obowiązującymi w branży płatniczej. Praca w naszej firmie pozwala na rozwój umiejętności programistycznych w zakresie popularnych obecnie technologii, poznanie zagadnień bezpieczeństwa, kryptografii czy protokołów płatniczych.

Naszym partnerem technologiczny jest firma PAX, będąca jednym z największych na świecie producentów terminali płatniczych, o największych nakładach na R&D w branży płatniczej.

Opis stanowiska:

Jako Android Developer będziesz odpowiedzialny za tworzenie aplikacji mobilnych związanych z elektronicznymi płatnościami. Ważną częścią projektów jest integrowanie tych aplikacji z częścią serwerową lub innymi rozwiązaniami mobilnymi. W zależności od projektu, będziesz mógł tworzyć oprogramowanie w oparciu o istniejące wymagania czy protokoły lub proponować własne rozwiązania. Ze względu na specyfikę branży płatniczej, wymagamy dużej dbałości o tworzony kod. Nasze projekty tworzymy, wykorzystując m.in. Java, Kotlin, Retrofit, RxJava 2, Koin.

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android
  • dobrej znajomości języków Java, Kotlin oraz Android SDK
  • dbałości o jakość kodu źródłowego
  • umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów
  • znajomości języka angielskiego
  • znajomość zagadnień dotyczących branży płatniczej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od umiejętności i zaangażowania
  • pracę przy innowacyjnych przedsięwzięciach w branży płatniczej
  • dużą autonomię przy realizacji projektów
  • zaangażowanie w międzynarodowe projekty z największymi firmami FinTech na świecie
  • wykorzystanie technik agile przy realizowanych projektach
  • współpracę z ekspertami z dziedziny płatności
  • szkolenia z zakresu zagadnień płatniczych
  • dobrą atmosferę pracy
  • dowolna formuła współpracy, w tym umowa o pracę
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą prześlij swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne