Android Developer

Worksmile

umowa o pracę
10 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
12 00018 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 12 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Kotlin

  • Gradle

  • Git

O projekcie

Tworzymy innowacyjny produkt, który jest połączeniem aplikacji społecznościowej z rozbudowanym systemem benefitowym dla przedsiębiorstw. Pracując w Worsmile będziesz brał czynny udział w tworzeniu i rozwijaniu ciekawej aplikacji SaaS.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zaplanowanych zadań pisząc czysty kod o wysokiej jakości,

  • zgłębianie nowych technologii i proponowanie ich wdrażania – jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, nie lubimy legacy :-)

Nasze wymagania

  • co najmniej 1,5 roku doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych w Java oraz Kotlin,

  • znajomości Gradle oraz Android Studio,

  • znajomości Git,

  • doświadczenie z bibliotekami: Android Architecture Components, Dagger 2, OkHttp, Retrofit, RxJava,

  • wiedzy o architekturze MVC, MVP, MVVM, Clean Architecture.

Mile widziane

  • znajomość oAuth2,

  • znajomość metod testowania aplikacji mobilnych,

  • Google Fit SDK.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • DevOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

To oferujemy

  • pracę w sympatycznym zespole w nowoczesnym biurze w: Łodzi lub Warszawie lub zdalnie z opcją integracji biurowej w ustalonych częstotliwościach,

  • realny wpływ na wizję produktu,

  • duże wsparcie i zaangażowanie ze strony zespołu,

  • będąc częścią naszej aktywnej społeczności będziesz zarabiać punkty, które wykorzystasz na dostępne w naszej platformie benefity, np. bilety do kin, kody do sklepów, zniżki, vouchery zakupowe i setki innych. Jednym zdaniem, zapłacimy Ci za bycie zdrowym i aktywnym!

  • Umowę wg Twoich preferencji (UoP, UoZ, B2B),

  • elastyczne godziny pracy z możliwością pracy zdalnej oraz czasem na załatwienie swoich spraw prywatnych (fryzjer, dentysta itp.).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

Worksmile

Jesteśmy firmą technologiczną, której celem jest zrewolucjonizowanie obszaru budowania kultury organizacyjnej. Nasze oprogramowanie pomaga setkom firm rozwijać swój obszar benefitów pracowniczych, well-beingu oraz komunikacji wewnątrzfirmowej oraz ponad 150 000 pracownikom w ponad 30 krajach czuć się zmotywowanym, zauważonym i docenionym w miejscu pracy.

Rośniemy kilkaset procent rocznie. Zostaliśmy docenieni przez wiele lokalnych i globalnych rankingów startupów, a nasz zespół stale się powiększa, dlatego poszukujemy utalentowanych osób o różnych perspektywach i doświadczeniach życiowych, którzy dołączą do Worksmile i będą budować lidera rynku benefitów w Polsce i Europie.

Przewiń do profilu firmy

Tak pracujemy:

  • zadaniami i sprintami zarządzamy w JIRA,

  • robimy pair programming oraz code review,

  • używamy GIT i Gitlaba,

  • programujemy w środowisku JetBrains,

  • komunikujemy się przez Teamsy,

  • nowe release wypuszczamy przez CI/CD,

  • do dystrybucji wersji testowych używamy AppCenter.