Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Android Developer

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • spółka informatyczna z 22-letnim doświadczeniem na rynku specjalizująca się w IT dla biznesu, poszukuje samodzielnego programisty do działu produkcji oprogramowania

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych

  • bardzo dobra znajomość języków: Kotlin, Java

  • umiejętność pracy przy użyciu systemu kontroli wersji (Git) oraz narzędzia Sourcetree

  • znajomość bibliotek Retrofit, Dagger, Room

  • znajomość wzorca MVVM

  • doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność ustalania priorytetów zadań i organizacji pracy własnej

  • umiejętność pracy z klientem, analizowania jego potrzeb oraz wdrażania przygotowanych dla niego rozwiązań

  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość zagadnień: gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, ERP)

  • znajomość REST API, JUnit, Xamarin, Fabric

  • znajomość języków: C#, T-SQL

  • praktykowanie TDD, Clean Architecture, SOLID

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • mobile developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

  • narzędzia do trackowania zadań

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów

  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią

  • aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów

  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej

  • możliwość dalszego rozwoju, udziału w ciekawych projektach i awansowania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu