Logo Pracuj.pl

Android Developer

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

  • Java

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • spółka informatyczna z 22-letnim doświadczeniem na rynku specjalizująca się w IT dla biznesu, poszukuje samodzielnego programisty do działu produkcji oprogramowania

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym tworzeniu i rozwoju aplikacji mobilnych
  • bardzo dobra znajomość języków: Kotlin, Java
  • umiejętność pracy przy użyciu systemu kontroli wersji (Git) oraz narzędzia Sourcetree
  • znajomość bibliotek Retrofit, Dagger, Room
  • znajomość wzorca MVVM
  • doświadczenie w pracy opartej o metodologię SCRUM
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność ustalania priorytetów zadań i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy z klientem, analizowania jego potrzeb oraz wdrażania przygotowanych dla niego rozwiązań
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość zagadnień: gospodarki magazynowej, procesów logistycznych i transportowych, zarządzania pracownikami mobilnymi (WMS, TMS, CFM, SCM, ERP)
  • znajomość REST API, JUnit, Xamarin, Fabric
  • znajomość języków: C#, T-SQL
  • praktykowanie TDD, Clean Architecture, SOLID

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • mobile developer

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • wzorce projektowe
  • Continuous Integration
  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią
  • aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów
  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej
  • możliwość dalszego rozwoju, udziału w ciekawych projektach i awansowania

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu

Android Developer, Warszawa