Android Developer

Asseco Business Solutions S.A.

  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Adama Branickiego 13

Wilanów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java (Android Studio)

  • Ms SQL

Mile widziane

  • T-SQL

  • C# (Visual Studio)

  • JIRA

  • SVN

O projekcie

Jesteśmy Asseco Business Solutions - jednym z największych dostawców oprogramowana w Polsce.

Z naszych systemów korzystają już setki tysięcy użytkowników.

Zatrudniamy ponad 1000 pracowników i ciągle się rozwijamy. Mamy mnóstwo ciekawych projektów, brakuje nam tylko rąk do pracy! Z tego powodu do naszego zespołu poszukujemy Android Developera!

Jako Android Developer dołączysz do zespołu rozwijającego system ERP dla przedsiębiorstw - Ty odpowiedzialny będziesz za rozwój jego wersji mobilnej.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oraz utrzymanie aplikacji mobilnej na platformie Android

  • Udział w projektowaniu i implementacji nowych funkcjonalności

  • Dbanie o jakość i optymalizację wydajności realizowanych zmian

  • Udział w testach integracyjnych i akceptacyjnych nowych rozwiązań

  • Udział w drugim projekcie w technologii .Net dot. rozwoju funkcjonalności aplikacji desktop (klient-serwer, baza MS SQL Server) dla przedsiębiorstw

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 – letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android

  • Bardzo dobra znajomość języka Java (w 100% aplikacji jest pisana w tym języku)

  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Podstawowa znajomość bazy danych SQL oraz języka C#

  • Umiejętność stosowania obiektów składowanych w bazie (procedury, funkcje, widoki)

  • Dobra znajomość T-SQL (w wersji SQL Server 2012 lub nowszej)

  • Podstawowa wiedza dot. zasad funkcjonowania aplikacji biznesowych

  • Znajomość narzędzi: Android Studio, Visual Studio, JIRA, SVN

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

To oferujemy

  • Pracę w stabilnym i długoterminowym projekcie – zadbasz o rozwój naszego produktu !

  • Dużą samodzielność działania

  • Stabilność zatrudnienia- nie zatrudniamy pod projekt

  • Pracę w kameralnym i zgranym zespole projektowym

  • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub całkowicie z biura, w zależności od Twoich potrzeb

  • Wsparcie rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne