Android Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.02.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 24.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Warszawa
    Technologie w których pracujemy:

    Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

    Co robimy?

    • Tworzymy aplikacje multimedialne (WP Pilot i Open FM) i komunikacyjne (Poczta WP oraz Poczta o2) dla milionów Polaków, przy użyciu najnowszych wersji popularnych technologii (Kotlin, RxJava, Moviper, Firebase, Mockito, Robolectric, Espresso)
    • Jesteśmy zwolennikami metodyki TDD, czystego kodu oraz architektury
    • Poświęcamy czas na R&D - badamy interesujące nas tematy oraz eksperymentujemy z nowościami

    Rola w zespole

    • Programista aplikacji mobilnych

    Zakres obowiązków:

    • Proponowanie kierunku rozwoju technicznego aplikacji mobilnych
    • Rozwój dotychczasowych aplikacji dla platformy Android
    • Wspieranie biznesu w projektowaniu aplikacji mobilnych

    Wymagania stawiane kandydatom:

    • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dbałość o jakość oprogramowania
    • Chęć ciągłego rozwoju
    • Znajomość clean code/architecture
    • Bardzo dobra znajomość Java lub Kotlin
    • Doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania git
    • Umiejętność skonsumowania API
    • Bardzo dobra znajomość środowiska Android, architektury i UX systemu Android
    • Komunikatywność, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

    Dlaczego warto pracować w naszym zespole?

    Tworzymy społeczność ponad 200 specjalistów IT, którzy rozwijają produkty Wirtualnej Polski. Są to serwisy i usługi, z których codziennie korzystają miliony Polaków. Duży ruch, małe latency i wielka skala - to nasza unikalna domena. Nasza praca polega na tworzeniu nowych usług, innowacyjnych na skalę kraju, zarówno pod względem produktowym, jak i technicznym. Dzielimy się wiedzą i doświadczeniami - od fazy projektowania, przez implementację, po procesy wdrażania i automatyzacji. W najbliższym czasie nie planujemy zwalniać tempa, a to oznacza dużo nowych technologii i nowych kompetencji. Jeżeli chcesz się rozwijać i nie boisz się wyzwań, nie mogłeś trafić lepiej.

    Oferujemy:
    Swobodna atmosfera
    Brak dress code’u
    Szkolenia i konferencje
    Wspólna gra
    w planszówki
    Wymiana wiedzy
    Możliwość wyboru:
    Mac lub Linux
    Imprezy integracyjne
    Biblioteka
    Parking dla rowerów
    Nowoczesne biuro
    Pakiet medyczny
    Pakiet sportowy
    bottom