Oferta pracy

Android Developer

SII Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Na Ostatnim Groszu 3

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kotlin

Mile widziane

  • Git

  • Jenkins

O projekcie

Chcesz mieć wpływ na aplikację używaną przez 30 mln użytkowników w 10 krajach? Dołącz do naszego zespołu realizującego projekty dla PAYBACK i wspieraj rozwój jednego z największych programów lojalnościowych. Wraz z klientem budujemy zespoły specjalistów w obszarach takich jak frontend, backend, mobile development, CRM czy Real-Time Data Management.

Jako Android Developer dołączysz do zespołu developerów pracujących nad rozwojem aplikacji mobilnej dla użytkowników we wszystkich krajach partnerskich lidera z sektora programów lojalnościowych na świecie. Aplikacja ta łączy się z platformą międzynarodową i niemiecką (centrala firmy). Aplikacja odpowiada za ekrany kont klienta, szyfrowanie, zbieranie punktów, a na rynku niemieckim także za płatności. Zespół składa się z 6 Android Developerów, 6 iOS Developerów, Scrum Mastera dla obydwu zespołów oraz QA.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcji z wykorzystaniem Android (aplikacja wielomodułowa)

  • Monitorowanie Crashlytics/Firebase, badanie i rozwiązywanie problemów

  • Testowanie (testy jednostkowe, testy espresso, manualne)

  • Ciągłe doskonalenie bazy kodu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Kotlina

  • Zainteresowanie i zorientowanie w nowościach pochodzących od Google i Apple w zakresie frameworków, standardów itp.

  • Znajomość standardów kodowania

  • Znajomość pojęć: Dependency injection, Modularyzacja, Architecture Components, Szyfrowanie, Programowanie reaktywne, data binding, material design

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Testowanie automatyczne i manualne

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!