Oferta pracy

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krzemieniecka 118

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Gradle

  • Android Studio

  • Live Data

  • Kotlin Coroutines

  • Git

  • REST API

Mile widziane

  • Data Binding

  • Continuous Integration

  • Google Play

System operacyjny

O projekcie

W teamie IT PGF pracuje blisko 80 specjalistów z branży.

Działamy w dwóch lokalizacjach: Łodzi oraz Wrocławiu.

Pracujemy scramowo i mamy wyodrębnione wszystkie role: Analityków, Product Ownerów, Developerów, Testerów.

Realizujemy projekty zabezpieczające dostawy leków na terenie całego kraju (wspierające sprzedaż, logistykę, komunikację B2B).

Więcej konkretów na temat aktualnych projektów dostarczymy podczas rozmowy.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i rozwijanie aplikacji Android z zachowaniem dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania

  • Dbanie o jakość wytwarzanego kodu

  • Dokumentowanie wytwarzanego kodu

  • Udział w code-review i dzielenie się uwagami

  • Ciągłe doskonalenie bazy kodu

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku programista Android

  • Praktyczna znajomość Gradle, Android Studio

  • Wiedza nt. wzorców projektowych (np.. MVVM)

  • Doświadczenie w pracy z LiveData oraz Kotlin Coroutines

  • Znajomość Android Jetpack oraz najbardziej popularnych bibliotek

  • Wiedza nt. komunikacji z REST API

  • Umiejętność pracy z Git

  • Dobra komunikatywność do pracy w zespole

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2,3 tys. Pracowników;

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe - 80% zniżki na leki na receptę

  • dostęp do ebooków i audiobooków

  • dostęp do platformy z nauką języków obcych

  • szkolenia na platformie Udemy Business

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Test

3

Spotknanie

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy