Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

umowa o pracę
15 00025 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
90,00180,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • Kotlin

  • Java

  • Gradle

  • Git

Mile widziane

  • Python

  • React.js

  • AI/ML

O projekcie

Stack technologiczny w projekcie: Android, Kotlin, Java, React, Python

Język komunikacji w projekcie: angielski

Ciekawy projekt, w ramach którego powstaje prawdziwy, fizyczny robot który ma pomóc uczyć małe dzieci języków obcych. Jeżeli masz chwilowo dość klepania formularzy w apkach biznesowych i chciałbyś dotknąć prawdziwego R&D (lub po prostu spróbować czegoś innego) to może być to projekt dla Ciebie. Podstawowa platforma sprzętowa już istnieje, ale trzeba ją ożywić.

Dodatkowo w miarę spokojna, 8 godzinna praca.

Projekt jest dofinansowany z programu Horizon 2020, więc silnie preferowana jest UoP, ale B2B też jest opcją.

Twój zakres obowiązków

  • Praca m.in w obszarach AI i monitoringu, na pewno też lekko dotykająca cloud’a

Nasze wymagania

  • Znajomość Android API: Kotlin/Java

  • Doświadczenie w koncepcjach zarządzania/programowania urządzeń

  • Gradle

  • GIT

  • Testy jednostkowe

  • Agile

  • Jeżeli chcesz pracować zdalnie wymagane jest by mieć 1mx1m przestrzeni by móc swobodnie pracować z robotem w swoim domowym biurze.

  • Python

  • React

  • AI/ML

  • Znajomość Device Monitoring systems

  • Znajomość Cordova bądź podobnych frameworków

  • Doświadczenie z Android NDK w programowaniu natywnym w C++

  • Znajomość konceptu IoT

  • CI/CD

  • JIRA

Podział czasu pracy
80%

Implementacja nowych funkcjonalności

20%

Naprawa błędów

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-6

Tak pracujemy

  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: MID: 90-130 zł netto B2B, UoP: brutto 15-21k // SEN: 130-180 zł netto B2B UoP - 19k-25k

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Karta sportowa

  • Lekcje języków obcych

  • Kontrakt B2B/UoP

  • W razie potrzeby biuro w centrum Warszawy/Zielonej Góry/Torunia

  • Budżet rozwojowy

  • Budżet integracyjny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

2 etapy rekrutacji

Our company besides recruitment services conducts our own internal projects. We want to become one of the most reliable and trustful companies in the industry. Huge experience in recruitment and constant merit-related support of our IT specialists makes us distinguishable among others.

Przewiń do profilu firmy