Oferta pracy

Anglista z umiejętnościami analitycznymi (K/M)

ROBYGO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie tłumaczeń dokumentów oraz materiałów marketingowych z języka polskiego na język angielski

  • samodzielne zbieranie danych, ich analiza i prezentacja w formie raportu

  • opracowywanie raportów w postaci prezentacji marketingowo-sprzedażowych

  • analiza otrzymanych dokumentów i sporządzanie streszczeń

  • utrzymywanie komunikacji z międzynarodowymi partnerami

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w języku angielskim w środowisku międzynarodowym) na poziomie min C1 (chętniej C2). Mile widziany absolwent filologii angielskiej

  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności i swoboda pisania (jednym z Twoich głównych zadań będzie tworzenie tekstów różnego przeznaczenia i prezentacji ) oraz zapewnienie komunikacji mailowej z anglojęzycznymi partnerami na rynku międzynarodowym

  • dobra znajomość MS Excel, MS Power Point i MS Word,

  • dobra organizacja pracy i duża elastyczność,

  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • pracę u jednego z liderów branży nieruchomości w Polsce – dewelopera ROBYG S.A.

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dostępu do szkoleń specjalistycznych,

  • umowę o pracę lub B2B do wyboru

  • system motywacyjny oparty o premie kwartalne

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna i karta Multisport)