Oferta pracy

Angular Developer

TUnŻ Warta S.A

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • HTML

  • TypeScript

O projekcie

Jako jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, oferujemy Ci pracę z najnowocześniejszymi technologiami oraz narzędziami w obszarach takich jak big data, machine learning, konteneryzacja, robotyzacja, image recognition czy zaawansowane technologie w obszarze application monitoring. To jeszcze nie wszystko! Na co dzień pracujemy zwinnie, używamy aplikacji opartych o mikroserwisy, mamy też wysoko rozwinięte mechanizmy continuous integration/continuous delivery. Zapewniamy elastyczny model pracy, smaczną kawę, a dla cyklistów przestronny parking dla rowerów w jednym z najnowocześniejszych biur w ścisłym centrum Warszawy.

Jeśli jesteś zmotywowany podjąć nowe wyzwania, podzielić się swoim doświadczeniem i wzmocnić nasz zespół — czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • udział w przekrojowych projektach realizowanych przy udziale Pionu IT,

  • projektowanie kompleksowych aplikacji internetowych,

  • weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie,

  • wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym,

  • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez code review i testy jednostkowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne) - mile widziane,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku developera Angular,

  • Angular,

  • HTML

  • znajomość REST API, JSON.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym,

Podział czasu pracy
90%

Rozwój

10%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne