Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Angular Developer

FINTURE Sp. z o.o.

umowa o pracę
10 00016 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
10 00017 500 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Środowisko Continuos Integration

  • Scrum

  • Jira / YouTrack

  • Agile

  • GIT

  • Build server

  • Code reviews

Twój zakres obowiązków

  • Wytwarzanie wydajnego, skalowanego oraz stabilnego oprogramowania

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wytwarzaniu nowych funkcjonalności pokrytych testami jednostkowymi oraz integracyjnymi

  • Wsparcie w diagnozie problemów i optymalizacji działania produkcyjnego systemu

  • Tworzenie dokumentacji do wytwarzanego oprogramowania

  • Udział w optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania, zapewnienie jakości, dobór technologii

  • Praca zgodna z metodyką SCRUM (udział w spotkaniach: Daily SCRUM, Sprint Review Meeting, Sprint Retrospective, Sprint Planning Meeting)

  • Aktywny udział w wewnątrz-zespołowej wymianie wiedzy

  • Udział w szkoleniach technicznych

Nasze wymagania

  • Znajomość Angular, Typescript, GIT

Mile widziane

  • Budowa komponentów Angular'owych

  • Znajomość node.js

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dużym potencjale rozwojowym (B2B lub UoP)

  • Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii w projektach dla renomowanych Klientów

  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych profesjonalistów

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed

  • Karty sportowe i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Pracę 100% zdalnie lub jeśli wolisz bardzo dogodną lokalizację i wygodne, nowe biuro w Warszawie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

FINTURE to dynamiczny i ambitny zespół tworzący rozwiązania informatyczne, odpowiadające aktualnym trendom rynkowym, głównie w sektorze finansowym i ubezpieczeniowym.

Realizujemy projekty END-to-END:

począwszy od koncepcji rozwiązania, doboru właściwych narzędzi i technologii, planowania projektowego, dewelopmentu kodu, testowania, produkcyjnego utrzymania i wsparcia serwisowego.

Korzystamy z najnowszych frameworków programowania i efektywnych metodyk wytwórczych, ze szczególnym uwzględnieniem podejścia agile.

Główne obszary kompetencji FINTURE to:

• szeroko pojęta integracja systemowa oraz rozwój architektury korporacyjnej,

• automatyzacja procesów biznesowych oparta o komercyjne i opensource’owe platformy BPM,

• budowa aplikacji frontend,

• eksperckie projekty wykorzystujące algorytmy machine learning oraz sieci neuronowe.

Firma jest częścią Exorigo-Upos S.A. – stabilnej, polskiej grupy informatycznej o międzynarodowym zasięgu (m.in. Bułgaria, Czechy, Słowacja, UK).

Przewiń do profilu firmy