Oferta pracy

Angular Developer

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozwój aplikacji w obszarze systemów zarządzania kapitałem ludzkim,

  • rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania,

  • udział w procesie projektowania nowych modułów systemu.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia komercyjnego z Angular,

  • biegłość w pracy z interfejsami API (REST) oraz strukturami danych (JSON).

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu z wykorzystaniem HTML5, CSS3, JavaScript,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,

  • dobra znajomość pojęć w projektowaniu rozwiązań w oparciu o RWD (Responsive Web Design).

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,

  • home office,

  • narzędzia pracy,

  • szkolenia zawodowe,

  • współpracę z ekspertami,

  • dzielenie się wiedzą,

  • ciekawe projekty,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • opiekę zdrowotną,

  • kartę sportową,

  • fundusz kulturalny,

  • dofinansowanie wypoczynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Asseco Data Systems S.A. to przede wszystkim ludzie – specjaliści w swoich dziedzinach i ich rosnące z każdym dniem doświadczenie. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy – to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Nie czekaj – już dziś złóż swoją aplikację, chętnie Cię poznamy

Przewiń do profilu firmy