Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Angular Developer

ITBoom Sp. z o.o.

15 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • TypeScript

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • REST API

  • Scrum

Mile widziane

  • Kendo UI Angular

O projekcie

Realizujemy wiele projektów dla naszych klientów. Dołączysz do jednego z nich.

Twój zakres obowiązków

  • twórz i rozwijaj aplikacje webowe

  • realizuj projekty dla Klientów z Polski i świata

  • zapewniaj wysoką jakość kodu

  • współpracuj z interdyscyplinarnym zespołem deweloperów

  • pisz testy

  • rozwijaj siebie i innych

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w pracy z Angularem

  • dobrze znasz TypeScript

  • używasz HTML/CSS/JS

  • znasz REST API

  • pracujesz w metodykach zwinnych

  • używasz Kendo UI Angular

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę przy projektach „od A do Z”

  • projekty polskie oraz międzynarodowe

  • fantastycznych ludzi, z którymi można wiele (a może i jeszcze więcej)

  • dofinansowanie szkoleń oraz kursów

  • B2B/UoP

  • pracę na miejscu, zdalna lub w modelu hybrydowym- to Ty decydujesz 😉

  • możliwość skorzystania z dni wolnych

  • dofinansowanie karty Multisport

  • śniadania w biurze

  • strefa relaksu, szachy, bilard, planszówki oraz wyjścia integracyjne

  • długofalową współpracę (nie szukamy kogoś na chwilę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa HR

2

Rozmowa Techniczna

3

Potwierdzenie warunków współpracy

ITBoom to ponad 15 lat doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań IT. Skutecznie rozpoznajemy potrzeby naszych Klientów z całego świata i na ich podstawie tworzymy projekty. Wykorzystujemy do tego najnowsze technologie, wspierając rozwój ich biznesu. Jesteśmy wszechstronni i elastyczni, co przekłada się na długoletnią współpracę z naszymi partnerami i Klientami.

Jesteśmy zgranym i otwartym zespołem, który potrafi się wspierać, ale też rozśmieszyć. Razem potrafimy zdziałać cuda i rozwiązać niemal każdy problem. Świetnie razem pracujemy i mamy przy tym mnóstwo frajdy, ponieważ robimy to, co lubimy. Jako firma stawiamy na partnerstwo i wspólny rozwój, dzięki temu osiągamy nasze cele.

Przewiń do profilu firmy