Logo Pracuj.pl

Angular Developer

TUnŻ Warta S.AO firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • HTML

  • TypeScript

O projekcie

Jako jedna z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce, oferujemy Ci pracę z najnowocześniejszymi technologiami oraz narzędziami w obszarach takich jak big data, machine learning, konteneryzacja, robotyzacja, image recognition czy zaawansowane technologie w obszarze application monitoring. To jeszcze nie wszystko! Na co dzień pracujemy zwinnie, używamy aplikacji opartych o mikroserwisy, mamy też wysoko rozwinięte mechanizmy continuous integration/continuous delivery. Zapewniamy elastyczny model pracy, smaczną kawę, a dla cyklistów przestronny parking dla rowerów w jednym z najnowocześniejszych biur w ścisłym centrum Warszawy.

Jeśli jesteś zmotywowany podjąć nowe wyzwania, podzielić się swoim doświadczeniem i wzmocnić nasz zespół — czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • udział w przekrojowych projektach realizowanych przy udziale Pionu IT,
  • projektowanie kompleksowych aplikacji internetowych,
  • weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie,
  • wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym,
  • zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez code review i testy jednostkowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne) - mile widziane,
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku developera Angular,
  • Angular,
  • HTML
  • znajomość REST API, JSON.

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym,

Podział czasu pracy

90%

Rozwój

10%

Utrzymanie

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Angular Developer, świętokrzyskie