Oferta pracy

Angular Developer

TEKOM Technologia Sp z o.o.

9 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • TypeScript

  • CSS

  • HTML

  • Saas

Mile widziane

  • JavaScript

  • Git

  • REST

  • Leaflet

  • API

O projekcie

W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Angular Developer do współpracy w trybie zdalnym (istnieje również możliwość pracy w naszym nowym biurze w Radomiu). Dlatego jeśli:

• swobodnie poruszasz się w większości zagadnień dotyczących frameworka Angular;

• cenisz sobie kulturalną atmosferę współpracy opartej na konstruktywnym, dwustronnym feedbacku;

• chcesz rozwijać swoje umiejętności podczas pracy przy ciekawych projektach;

to... dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy gotowi podjąć współpracę „od zaraz”.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój frontendu - publicznych aplikacji klienta

  • Integracja z istniejącymi API

  • Testowanie wprowadzonych rozwiązań

  • Regularne spotkania z zespołem

  • Diagnozowanie i usuwanie powstałych błędów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie praktyczne doświadczenie

  • Znajomość Angular, TypeScript, CSS, HTML, Saas

  • Umiejętność rozwiązywania problemów, często wymagających użycia różnych technologii

  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań

  • Zmysł estetyczny oraz swoboda poruszania się w zagadnieniach: JavaScript, Git, REST, Leaflet, API, będą dodatkowymi atutami

To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania - widełki: 9 000 - 14 000 PLN + VAT (B2B) miesięcznie

  • Możliwość pracy zdalnej lub w naszym biurze w Radomiu

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • Mały, zgrany zespół o płaskiej strukturze

  • Szkolenia wewnętrzne

Jesteśmy kluczowym współtwórcą sektora rozwiązań telematycznych w Polsce. Obsługujemy 4000 Klientów z różnych branż, dla których monitorujemy ponad 55 000 pojazdów. Tworzymy skalowalne rozwiązania dopasowane do potrzeb odbiorców. Łączymy perspektywy technologii, UX i analizy danych. Pracujemy nad dużymi projektami w przyjaznej atmosferze małego zespołu.

Dotychczas zaufali nam m.in.: Enea, Play, Doz.pl, Supermarkety Dino, Europcar, DPD, PERN, PGE, Koral.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi ciekawie?

Teraz Twój ruch! Aplikuj!