Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Angular Developer

AvengaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Młodszy specjalista (Junior)

Avenga

Warszawa

Warszawa

Angular DeveloperNumer ref.: OJ/AD/WAW/10/P

Praca w młodym zespole, nad usługami, które wchodzą lub dopiero zostaną wprowadzone na rynek. Ze względu na nieduży zespół, możliwość zrozumienia całego konceptu biznesowego oraz aktywny udział w planowaniu realizacji od strony technicznej. Możliwość porowadzenia procesów od poczaktu do końca oraz rozwoju w różnych technologiach (zwłaszcza możliwość rozwoju znajomości Angulara).

Praca dla osoby ambitnej, której zależy na uczestnictwie w tworzeniu nowej wartości na rynku.

Stack Technologiczny: Angular 2+, HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, REST, git, HTTP, Java i Scala.

ZADANIA:

  • Budowanie warstwy interfejsu użytkownika tworzonego oprogramowania
  • Wprowadzanie nowych funkcjonalności w aplikacjach
  • Aktywny udział przy projektowaniu systemu
  • Efektywna komunikacja i budowanie relacji z klientem
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Zapoznawanie się z narzędziami/technologiami potrzebnymi do realizacji funkcji wskazanych przez zespół
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA:

  • Ok półtoraroczne doświadczenie w pracy z Angularem na frontendzie
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, GIT)
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych dla Angular 2+
  • Dobra znajomość języka angielskiego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko "Angular Developer".

Ogłoszenie archiwalne