Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Angular Developer

Point S Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Firma z branży motoryzacyjnej, o ugruntowanej pozycji rynkowej, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Budowa i rozwijanie nowego, autorskiego systemu systemu IT
  • Development aplikacji webowej
  • Dbałość o optymalizajcję wydajności aplikacji

Wymagania:

  •  Co najmniej 2-letnie doświadczenie w developmencie aplikacji webowych
  •  Stack:

                     - Visual Studio

                     - Operowanie C#

                     - Znajomość .NET Framework i .NET Core

                     - Znajomość Microsoft Entity Framework

                     - Znajmomość T-SQL (praca z MS SQL Server)

                     - Znajomość Angular

                     - Znajomośc JavaScript i TypeScript

                     - Znajomość HTML i CSS (+ CSS Bootrstap)

  • Co najmniej roczne doświadczenie w developmencie aplikacji z użyciem Angulara
  • Samodzielność i kreatywność

Oferujemy:

  • współpracę w dowolnej formie zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • praca w niedużym i ambitnym zespole
  • przyjazna atmosfera w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne