Logo Pracuj.pl

    Cała Polska (praca zdalna)

7N Sp. z o.o.

Puławska 182

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • TypeScript

  • MSSQL

  • Visual Studio

  • Git

  • Jira

  • TeamCity

  • PowerShell

Mile widziane

  • .NET

  • C#

  • REST API

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Aktualnie poszukujemy Angular Developera, który dołączy do długofalowego projektu dotyczącego rozwoju platformy CRM dla klientów korporacyjnych innowacyjnej bankowości.

Zespół pracuje w trybie zdalnym, z okazjonalnymi spotkaniami zespołowymi w biurze w Warszawie (2 dni w miesiącu).

Twój zakres obowiązków

  • Kilkunastoosobowy zespół zwinny (Kanban) realizuje zarówno duże jak i mniejsze projekty, również greenfieldowe w obszarze platformy CRM;
  • Przykłada wiele starań do jak najwyższej jakości wytwarzanego oprogramowania (testy jednostkowe i integracyjne, code review, pull requesty, analize statyczna kodu, automatyczne testy E2E, testy wydajnościowe i obciążeniowe);
  • Dąży również do jak najczęstszych aktualizacji frameworków i bibliotek tak aby każda z utrzymywanych aplikacji była zawsze gotowa do rozwoju.

Nasze wymagania

  • 3+ lat komercyjnego doświadczenia w tworzeniu warstwy front-end w Angular 2+
  • Zaawansowana znajomość technologii webowych (HTML5, CSS, JavaScript, TypeScript, SASS)
  • Znajomość technik RWD (np. bootstrap, material design)
  • Znajomość TypeScript, Angular, ngrx oraz programów do tworzenia i obróbki grafiki
  • Nastawienie na wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, tworzenie kodu w dobrych praktykach developerskich
  • Wykształcenie wyższe (kierunki techniczne)
  • Biegła znajomość j. polskiego
  • Znajomość frameworków do testowania E2E (Selenium)
  • Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, GIT, JIRA, TeamCity, powershell

Podział czasu pracy

10%

Utrzymywanie systemów

90%

Prace rozwojowe w projektach

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • code review
  • statyczna analiza kodu
  • automatyzacja testów
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ustalenie stawki już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej
  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B i przejrzysty model rozliczeń
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. W porozumieniu z Klientem dofinansowujemy szkolenia i certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych. Dodatkowo Konsultanci mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach rozwijających kompetencje interpersonalne w ramach 7N Secret Code
  • Możliwość skorzystania ze wsparcia (oraz dołączenia do) 7N Inspiration Team, grupy aktywnie dzielących się wiedzą w branży Konsultantów 7N
  • Współpracę z ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N to10 lat)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej i jakości realizowanych projektów
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy. Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

Angular Developer, Puławska 182, Mokotów, Warszawa