Oferta pracy

NASK

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

NASK

Stawki 2

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • Rest

  • HTML

  • CSS

  • TypeScript

  • JavaScript

Mile widziane

  • Git

  • Maven

  • React

System operacyjny

O projekcie

Stos technologicznym, w którym, w zależności od projektu, realizowane są zadania w naszym obszarze to React, Angular 2+, Java SE/EE, Spring, SpringBoot. Rozwijamy aplikacje zarówno monolityczne, jak i w architekturze mikroserwisowej, wykorzystując zarówno relacyjne, jak i nierelacyjne bazy danych.

Twój zakres obowiązków

  • implementowanie nowych funkcjonalności

  • naprawa wykrytych błędów

  • udział w tworzeniu architektury oprogramowania

  • tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych

  • przegląd kodu

  • udział w spotkaniach projektowych

  • tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość Angular 2+ (TS)

  • znajomość podstawowych technologii Web, np. HTTP, Web Services, REST

  • umiejętność testowania oraz dokumentowania tworzonego kodu

  • znajomość dobrych praktyk programistycznych

  • gotowość do pracy w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność komunikacyjnych, solidności i zaangażowania

  • znajomość ReactJS (TS, komponenty funkcyjne, hooks)

  • znajomość GIT oraz CI/CD

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

NASK

Jesteśmy ponad pięćdziesięcioosobowym zespołem programistycznym, realizującym ciekawe, unikalne w skali kraju rozwiązania w zakresie dokumentów mobilnych, edukacji, obszaru bezpieczeństwa, domen internetowych, administracji publicznej, czy działalności naukowej. Aktualnie prowadzimy prace m.in. w projektach: mDokumenty, Ogólnopolska Sieć Edukacyjna, Edukacyjna Sieć Antysmogowa, Narodowa Platforma Cyberbezpieczeństwa, czy Krajowy Rejestr Domen.

Przewiń do profilu firmy