Oferta pracy

Angular Frontend Developer

Polskie Linie Lotnicze LOTO firmie

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Development rozwiązań we frameworku Angular

  • Projektowanie i analizowanie rozwiązań IT

  • Integracje z backendem

  • Współpraca z działem E-commerce w zakresie rozwoju i utrzymania istniejących rozwiązań

  • Współpracę z dostawcami systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w Angular 2+• Mile widziana znajomość Java lub Node.js• Wiedza na temat Linux, Docker, AWS/Azure, Baz danych• Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii• Umiejętność pracy w zespole• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez wdrażanie innowacyjnych projektów• Wynagrodzenie wzrastające wraz z doświadczeniem i kwalifikacjami• Dofinansowanie pakietu sportowego i medycznego• Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • zniżki na firmowe produkty i usługi