Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Animator-Fotograf

  • Gdańsk, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 23.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk, Sopot
    Nr ref:(FOT 04/19)

     Opis stanowiska:

    • Realizacja projektów animacyjnych w atrakcyjnych turystycznie miejscach.
    • Wykonywanie fotografii turystom na tle atrakcji lub pięknych krajobrazów.
    • Aktywna sprzedaż wykonanych fotografii (zdjęcie natychmiastowe+kopia elektroniczna)

    Wymagania:

    • Komunikatywność, kulturalne poczucie humoru, ciekawość świata i ludzi.
    • Wrodzony optymizm, wytrwałość.
    • Znajomość jednego z języków obcych (angielski, niemiecki lub inny w stopniu min. B1+)
    • Umiejętność samodzielnego działania.
    • Nie wymagamy doświadczenia, Twoje zaangażowanie i chęć robienia czegoś innowacyjnego nam wystarczy!

    Oferujemy:

    • Pracę pełną ciekawych, twórczych wyzwań.
    • Pełny zestaw animatora: aparat, aplikację mobilną dla fotografa, zestaw filmów, torbę.
    • Możliwość elastycznego dopasowania godzin i miejsca pracy.
    • Udział w kreowaniu nowej marki.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.

     Dodatkowe informacje:

    • Kontakt telefoniczny: +48 539 549 417
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.