Animator Sprzedaży

Oney Polska S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Animacja sprzedaży – informowanie o produktach, dbanie o oznaczenia w sklepie

  • Regularna współpraca z pracownikami sklepu

  • Promocja produktów Oney

Nasze wymagania

  • Masz pierwsze doświadczenia w pracy związanej z obsługą klienta

  • Jesteś energiczny i dobrze zorganizowany

  • Lubisz kontakt z ludźmi Jesteś gotowy do pracy w pełnym wymiarze godzin

To oferujemy

  • Umowę zlecenie

  • Wynagrodzenie - stawka podstawowa i atrakcyjny system bonusowy

  • Szkolenie przygotowujące do pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Dostęp do platformy nauki języka obcego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia wewnętrzne

Cześć, jesteśmy Oney!

Jesteśmy częścią grupy Oney Bank posiadającej ponad 30 lat doświadczenia oraz cieszącej się zaufaniem ponad 9,5 milionów Klientów na Świecie. Nasz polski team liczy blisko 400 wyjątkowych ludzi, pracujących w ponad 100 lokalizacjach w całej Polsce.

Razem z naszymi Partnerami bankowymi tworzymy nowoczesne produkty finansowe, takie jak karty kredytowe, kredyty ratalne i gotówkowe oraz produkty ubezpieczeniowe. Nasza oferta dostępna jest w sklepach Auchan, Leroy Merlin, Bricoman i Norauto,

Przewiń do profilu firmy