Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Animator Suneo Club

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ANIMATOR SUNEO CLUB
    Lokalizacja: Europa i świat
    Dział: TUI Destination Experiences
    Dołącz do zespołu TUI Destination Experiences i zostań animatorem Suneo, który zadba o wysokiej jakości program rozrywkowy w najlepszych kurortach wakacyjnych w ramach międzynarodowych konceptów hotelowych.

    Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

    • Zdolności taneczne, wokalne lub doświadczenie w animacji
    • Radość z występowania na scenie oraz niewyczerpane pokłady entuzjazmu
    • Umiejętność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi– począwszy od dzieci po nastolatki i dorosłych
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zróżnicowanych godzinach
    • Biegła znajomość języka angielskiego, dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych
    • Chęć poznawania świata i gotowość do pracy w różnych destynacjach
    • Dyspozycyjność w sezonie letnim tzn. od kwietnia/maja do października oraz dodatkowo w marcu lub kwietniu celem wzięcia udziału w szkoleniu

    Główne zadania na stanowisku animatora:

    • Dbanie o przyjazną i rodzinną atmosferę w hotelu poprzez prowadzenie programu animacyjnego dla całej rodziny (w tym zajęcia w basenie)
    • Odpowiedzialność za program rozrywkowy w jednym z naszych renomowanych hoteli SuneoClub
    • Udział wraz z zespołem międzynarodowym w wieczornych przedstawieniach
    • Prowadzenie turniejów rodzinnych, pokazów tanecznych oraz pomoc w organizowaniu dziennych i wieczornych aktywności dla gości hotelowych
    • Udzielanie wparcia gościom hotelowym w razie pytań oraz reklamacji

    Oferujemy:

    • Pracę u wiodącego organizatora podróży w Europie – lidera międzynarodowego rynku turystycznego
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia
    • Pokrycie kosztów przelotów, wiz, pozwolenia na pracę, uczestnictwa w szkoleniu, a także bezpłatne zakwaterowanie oraz strój służbowy
    • Rozwój osobisty w ramach pracy w międzynarodowym zespole
    • TUI Destination Experiences działa w 115 destynacjach i oferuje więcej możliwości rozwoju i kariery zawodowej niż jakakolwiek inna organizacja turystyczna
    Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy,
    że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.