Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Animator - zajęcia z dziećmi

AKADEMIA360 sp. z o.o.

60,00120,00 brutto / godz.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa zlecenie
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć nauki gry na gitarze dla dzieci.

  • Prowadzenie dokumentacji (dziennik) zajęć.

Nasze wymagania

  • Umiejętności gry na gitarze (uczymy dzieci od podstaw).

  • Podejścia do dzieci oraz chęci przekazania im swojej wiedzy muzycznej.

  • Punktualności.

To oferujemy

  • Możliwość pracy w wybrane dni tygodnia (dni robocze).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy niewielkim nakładzie czasu: nadal będziesz miał czas na próby ze swoim zespołem, koncerty czy zajęcia na uczelni.

  • Ciekawą i rozwijającą pracę z dziećmi w wieku szkolnym.

O nas

Praca dla Gitarzysty. Instruktor Gitary.

- Grasz w zespole i chciałbyś połączyć swoją pasję z pracą.

- Jesteś studentem i masz w tygodniu kilka wolnych godzin.

Zapraszamy Cię do naszego ZESPOŁU!

Współpracujemy ze studentami, czynnymi gitarzystami, pasjonatami.

Nie jest istotne, na jakiej gitarze grasz na co dzień i czy masz wykształcenie muzyczne.

Poszukujemy ciekawych osób, które potrafią przekazać swoje umiejętności i lubią pracę z dziećmi.

Prowadzimy nauczanie dzieci w szkołach podstawowych w kilkuosobowych grupach.