Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Animatorka czasu wolnego

KRIS INWEST sp. z o.o.

4 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Szukamy osób pełnych energii i chęci do pracy!

Poszukujemy animatorki/ partnerki do tańca socialowego oraz towarzyskiego. Umiejętność tańca nie jest wymagana, ale będzie dodatkowym atutem. Jeśli jesteś osobą pozytywną i poszukującą nowych możliwości rozwoju to jest to praca dla Ciebie!

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 17:00 - 20:00

  • otwartość i komunikatywność

  • chęć aktywnego spędzania czasu w pracy

  • cierpliwość i wyrozumiałość

  • kultura osobista

  • umiejętność szybkiej nauki ruchów tanecznych lub posiadanie umiejętności tanecznych będzie dodatkowym atutem

  • status studenta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę opartą o umowę zlecenie (możliwość zawarcia umowy o pracę przy dłuższej współpracy)

  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4000 PLN netto

  • pracę w małym, przyjaznym zespole

  • pracę w okolicach centrum

  • rozwój taneczny

  • opiekę instruktorów tańca