Ankieter telefoniczny

S8 S.A.

19,70 brutto / godz.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne przeprowadzanie ankiet

  • realizowanie wyznaczonych celów

  • utrzymywanie odpowiednich standardów rozmów

  • dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • stałe łącze internetowe

  • sprawny sprzęt komputerowy (komputer/laptop, słuchawki)

  • gotowość do pracy popołudniowej oraz weekendowej (min. ilość godzin w skali miesiąca 130 h)

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność

  • jesteś osobą rzetelną, zaangażowaną i zorientowaną na cel

  • mile widziane: status studenta / osoby uczącej się

To oferujemy

  • pełne wdrożenie i przeszkolenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • możliwość pracy w systemie 2-zmianowym w godz. 9-21 (także w weekendy)

  • stawka 19,70 zł/h netto dla studentów (do 26 roku życia)

  • pakiet sportowy Medicover Sport

  • praca w 100% zdalna

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

S8 S.A.

Nasza firma od 2014 roku tworzy oblicze branży Call Center. To co wyróżnia nas na rynku to nieustanny dynamiczny rozwój, zgrany zespół pracowników oraz świetna atmosfera pracy w naszej firmie. Nie wahamy się używać sformułowania, iż jako S8 świadczymy bezkonkurencyjne outsourcingowe centrum obsługi dla Naszych Klientów.

Wkręć się do S8 - outsourcingowego centrum obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy