Oferta pracy

Ankieter Terenowy - Fotowoltaika

Strefa EnergiiO firmie

  • Andrychów, Bochnia, Brzesko, Brzeszcze, Chełmek, Dąbrowa Tarnowska, Gorlice, Kęty, Kraków, Libiąż, Limanowa, Miechów, Myślenice, Niepołomice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Skawina, Stary Sącz, Sucha Beskidzka, Tarnów, Trzebinia, Wadowice, Wieliczka, Wolbrom, Zakopane, Chrzanów, Krynica-Zdrój, Rabka-Zdrój

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Strefa Energii

Posiadamy siedmioletnie doświadczenie w sprzedaży, projektowaniu i instalowaniu technologii Odnawialnych Źródeł Energii. Wierzymy w siebie - wiemy że nasza praca przekłada się na zadowolenie klientów - doświadczamy tego na co dzień. Inwestujemy własne środki w rozwój firmy - jesteśmy firmą całkowicie z własnym, Polskim kapitałem i zarządem.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces: od dostarczenia wiedzy po dobór instalacji, montaż czy serwisowanie.

Obecnie w związku z możliwościami rynku odnawialnych źródeł energii oraz rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

✔ To osoba która pracuje z klientem, u klienta i dla klienta.
✔ To specjalista który potrafi dostrzec możliwości montażu elektrowni fotowoltaicznej u klienta.
✔ To ekspert który potrafi skutecznie pozyskać kontakt do potencjalnego inwestora.
✔ To człowiek który codziennie rozwija się i realizuje cele życiowe (osobiste i zawodowe) dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu.
✔ To osoba ambitna który w najbliższym czasie chce osiągnąć i osiągnie sukces zawodowy i finansowy.
✔ To człowiek nastawiony na rozwój, którego interesuje jasna i ambitna droga kariery.

Opis stanowiska:

  • Analiza możliwości technicznych domów pod kątem montażu instalacji fotowoltaicznych,
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie D2D (door to door),
  • Raportowanie bieżących działań - wypełnianie ankiet informacyjnych z potencjalnymi klientami,
  • Dbanie o wizerunek firmy,
  • Troska o logistykę swojej pracy.

Oczekiwania - konieczne:

  • Zorientowanie na cel,
  • Zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z klientem (Call Center, kelner, barman).

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • wynagrodzenie podstawowe
  • narzędzia pracy (samochód, system CRM, telefon)
  • umowa zlecenie
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pozyskiwania klientów
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie dla której klient jest najważniejszy
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska doradcy techniczno-handlowego, menedżerskiego
  • kartę Multisport
  • wyjazdy integracyjne
  • pyszna kawa w biurze 😉

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przez Strefa Energii Paweł Lechowicz .”. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy