Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Research Collective Sp. z o.o. z siedzibą w: Warszawie, ul. Kozietulskiego  8 m 8, 01-571 (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ankieter Terenowy

RESEARCH COLLECTIVE sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Badanie terenowe to badania w zakresu nauk społecznych, polegające na prowadzaniu wywiadów z konkretnymi, wskazanymi z imienia i nazwiska osobami, lub osobami spełniającymi odpowiednie kryteria. Badania prowadzone są w różnych lokalizacjach w Polsce i mają charakter bezpośredniej rozmowy z respondentem, w jego domu lub w innym odpowiednim miejscu. Wywiady realizowane są z wykorzystaniem laptopa lub tabletu, na których wyświetlają się kwestionariusze i zapisywane są udzielane odpowiedzi. Wywiady dotyczą różnorodnej tematyki, a ich czas trwania waha się między 20 a 60 minut.

Główne zadania ankietera terenowego:

- Poszukiwanie osób spełniających określone kryteria (np. kryteria demograficzne: wiek, płeć, wykształcenie lub kryteria użytkowania określonych produktów lub usług).

- Umiejętne wytłumaczenie charakteru wykonywanej przez siebie pracy, celowości prowadzenia badań społecznych i marketingowych, zasad poufności i bezpieczeństwa danych.

- Przeprowadzenie wywiadu za pośrednictwem oprogramowania do realizacji wywiadów.

- Codzienne synchronizowanie laptopa i tabletu – przesyłanie rezultatów wykonywanych badań.

- Codzienne raportowanie efektów swojej pracy i ścisła współpraca z centralą firmy.

- Dbałość poufność i bezpieczeństwo danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Dobra znajomość komputera.

  • Umiejętność współpracy, wysokie zdolności komunikacyjne, asertywność i odwaga.

  • Samodzielność, duża motywacja do pracy i nastawienie na cel.

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz umiejętność planowania własnej pracy.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (nie dalej niż w obrębie województwa).

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Umowę Zlecenie.

  • Elastyczny czas pracy – możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od efektywności.

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop, tablet, zwrot kosztów użytkowania samochodu)

  • Szkolenia zawodowe, w tym kompletne wdrożenie do pracy.

  • Pracę w przyjaznej ludziom firmie.

O nas

Research Collective Sp. z o.o. to nowa na polskim rynku firma badawcza. Jej założycielami i założycielkami są osoby z dużym doświadczeniem badawczym, zatem firma łączy w swoim charakterze młodość i energie nowego przedsięwzięcia z ugruntowaną wiedzą i szerokimi kompetencjami. Firma specjalizuje się w realizacji projektów techniką F2F (face to face) i posiada bogatą infrastrukturę do realizacji tego typu badań. Obecnie, wraz ze wzrastającą ilością zamówień, rozbudowujmy naszą sieć ankieterów. Zapraszamy do współpracy!