Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ankieter Terenowy

RESEARCH COLLECTIVE sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie osób spełniających określone kryteria (np. kryteria demograficzne: wiek, płeć, wykształcenie lub kryteria użytkowania określonych produktów lub usług).

  • Umiejętne wytłumaczenie charakteru wykonywanej przez siebie pracy, celowości prowadzenia badań społecznych i marketingowych, zasad poufności i bezpieczeństwa danych.

  • Przeprowadzenie wywiadu za pośrednictwem oprogramowania do realizacji wywiadów.

  • Codzienne synchronizowanie laptopa i tabletu – przesyłanie rezultatów wykonywanych badań.

  • Codzienne raportowanie efektów swojej pracy i ścisła współpraca z centralą firmy.

  • Dbałość o poufność i bezpieczeństwo danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność korzystania z komputera i tabletu.

  • Umiejętność współpracy, wysokie zdolności komunikacyjne, asertywność i odwaga.

  • Samodzielność, duża motywacja do pracy i nastawienie na cel.

  • Odpowiedzialność, obowiązkowość oraz umiejętność planowania własnej pracy.

  • Gotowość do częstego przemieszczania się własnym autem.

To oferujemy

  • Umowę Zlecenie (na początku na okres próbny 3 miesięcy, przy dobrych wynikach możliwość przejścia na Umowę o Pracę) lub współpracę B2B.

  • Elastyczny czas pracy – możliwość indywidualnego ustalania godzin pracy.

  • Atrakcyjne, uzależnione od efektywności wynagrodzenie.

  • Narzędzia niezbędne do pracy (laptop/tablet, zwrot kosztów użytkowania samochodu).

  • Szkolenia zawodowe, w tym kompletne wdrożenie do pracy.

  • Pracę w przyjaznej ludziom firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Rekrutacja zdalna oparta o rozmowę telefoniczną

2

Dwa szkolenia (teoretyczne i praktyczne)

Research Collective Sp. z o.o. to nowa na polskim rynku firma badawcza. Jej założycielami i założycielkami są osoby z dużym doświadczeniem badawczym, zatem firma łączy w swoim charakterze młodość i energię nowego przedsięwzięcia z ugruntowaną wiedzą i szerokimi kompetencjami. Firma specjalizuje się w realizacji projektów techniką MS (Tajemniczy Klient) i posiada bogatą infrastrukturę do realizacji tego typu badań. Obecnie, wraz ze wzrastającą ilością zamówień, tworzymy nasz Kolektyw Audytorów. Zmieniamy reguły gry i na nowo patrzymy na pracę audytora, która nabrała nowego znaczenia. Zapraszamy do współpracy!

Przewiń do profilu firmy