Ankieter terenowy

Vosti Energy Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 01 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby na stanowisko Ankietera terenowego, ciekawej i pozytywnej osoby, nastawionej na budowanie relacji i osiąganie celów,

  • Twoim zadaniem będzie pozyskiwanie danych kontaktowych klientów metodą door to door,

  • przekazywanie podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i związanych z nimi dotacji,

  • aktywne działanie na rzecz rozwoju firmy,

  • realizacja założonych celów,

  • dbanie o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi i budowania trwałych relacji,

  • gotowość na samodzielną pracę w terenie,

  • min. średnie wykształcenie,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • systematyczne i konsekwentne działanie,

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • wewnętrzna motywacja,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (okres próbny - umowa zlecenie),

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • samochód służbowy, który będziesz mógł również wykorzystywać do celów prywatnych,

  • doskonałą atmosferę w pracy, pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • możliwość zdobycia unikalnej wiedzy i umiejętności,

  • najlepsze na rynku szkolenia techniczne z zakresu oferowanego przez firmę asortymentu,

  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami,

  • możliwość osobistego rozwoju,

  • Motywacyjny system wynagrodzenia - wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne za osiągane wyniki w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Vosti Energy Sp. z o.o. Sp.K.

VOSTI to firma specjalizującą się w dostarczaniu zestawów fotowoltaicznych produkujących energię elektryczną. Umożliwiamy naszym Klientom stworzenie swoich własnych elektrowni,które wspierają środowisko naturalne i pozwalają im oszczędzać.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Przekonaliśmy Cię? Nie czekaj!

Prześlij nam swoje CV i udowodnij, że to właśnie Ciebie szukamy!

Dlaczego my?

  • jeśli szukasz miejsca pracy, gdzie najważniejszy jest człowiek;

  • szukasz miejsca gdzie dobra atmosfera to nie tylko slogan lecz faktycznie nasza codzienność;

  • chcesz rozwijać swoje supermoce i mieć do tego przestrzeń;

  • wierzysz w rozwiązania technologiczne, które mają pozytywny wpływ na środowisko.

W czym będziesz mógł się wykazać?

  • w pozyskiwaniu danych kontaktowych klientów metodą door to door;

  • w przekazywaniu podstawowych informacji na temat ogniw fotowoltaicznych i związanych z nimi dotacji;

  • w aktywnym działaniu na rzecz rozwoju firmy;

  • w realizacji założonych celów;

  • w dbaniu o dobry i profesjonalny wizerunek firmy.