Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ankieter Terenowy

Solid Security Sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kolportaż ofert handlowych metodą D2D,

  • docieranie do osób decyzyjnych,

  • przedstawienie oferty handlowej firmy,

  • monitoring rynku,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • masz entuzjazm i pasję,

  • podchodzisz do pracy z zaangażowaniem,

  • chcesz zdobyć cenne doświadczenie,

  • cechuje Cię komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, posiadasz dobrą dykcję.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe,

  • szkolenie przygotowujące do pracy,

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz dodatkowych finansów,

  • ścieżka kariery zawodowej – możliwość awansu na stanowisko Asystenta Przedstawiciela Handlowego,

  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze pracy.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem z powodzeniem funkcjonującą od 1991 roku na terenie całego kraju. Należymy do grupy powiązanych ze sobą, wyspecjalizowanych spółek, które świadczą usługi we wszystkich obszarach związanych z bezpieczeństwem.

Przewiń do profilu firmy