Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ankieter w Biurze Obsługi Klienta

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.O firmie

21 brutto / godz.
  • Bronisze (pow. warszawski zachodni)

    Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie ankiet telefonicznych wśród klientów sklepu internetowego Barbora

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi

  • Przyjmowanie reklamacji klientów

  • Udział w procesie obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Masz łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i call centre

  • Jesteś dyspozycyjny (także w niektóre soboty)

  • Umiejętność spojrzenia na zadania z szerszej perspektywy i proponowanie rozwiązań

  • Chcesz zobaczyć jak ważnym etapem procesu sprzedaży jest obsługa klienta

To oferujemy

  • Umowę zlecenie dzięki, której będziesz miał możliwość skorzystania z wakacyjnego urlopu

  • Umowa na trzy miesiące z możliwością kontynuacji współpracy

  • Przeszkolenie i wdrożenie w stanowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się firmie

  • Stawka godzinowa – 21zł/h brutto

  • Miejsce pracy – Ożarów Mazowiecki, tuż obok S8.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

BARBORA POLSKA Sp. z o.o.

Tworzymy zespół BARBORA – ambitni entuzjaści, poszukujący nowych rozwiązań ułatwiających życie naszym klientom. Do każdego pracownika i klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o jego czas i dobrą energię.

Wśród nas każdy może rozwijać się, ulepszać nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie realizujemy nasza misję jaką jest zapewnienie wygody naszym klientom i pomaganie im

w realizowaniu swoich potrzeb zakupowych: wygodnie, szybko i z uśmiechem.

Zostań częścią naszego zespołu i Ty!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce świadczenia pracy: Ożarów Mazowiecki