Ta oferta pracy jest nieaktualna od 33 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ankieter w Dziale BDC

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 21.12.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Motor Centrum to autoryzowany dealer marek Opel, Suzuki i Mitsubishi
    oraz motocykli Harley-Davidson,
    w związku z rozwojem firmy, poszukuje kandydata na stanowisko:

    ANKIETER W DZIALE BDC
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • Wykonywanie połączeń telefonicznych i przeprowadzanie ankiet wśród klientów firmy,
    • Aktualizacja danych w bazie,
    • Sporządzanie raportów z wykonywanej pracy,
    • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zgodnie ze standardami firmy.

    Oczekujemy:

    • Komunikatywność oraz entuzjazm w działaniu,
    • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) lub chęć nauki
    • Umiejętności organizacji swojej pracy oraz samodyscypliny,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Wysokiej kultury osobistej oraz komunikatywności,
    • Dobrej dykcji i miłego głosu,
    • Nie wymagamy doświadczenia na wskazanym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym, energicznym zespole,
    • Szansę zdobywania praktycznych umiejętności,
    • Stabilną pracę w miłej atmosferze,
    • Niezbędne narzędzia pracy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Oferty zawierające CV wraz ze zdjęciem, list motywacyjny oraz klauzulę o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Skontaktujemy się w wybranymi osobami.

    W temacie aplikacji prosimy wpisać: „REKRUTACJA – Ankieter BDC”

    Do załączonych dokumentów prosimy dołączyć oświadczenie:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)".