Oferta pracy

Antenna Engineer

Thorium Space Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Thorium Space to firma zajmująca się projektowaniem oraz budową innowacyjnych pojazdów kosmicznych, satelitów oraz modułów satelitarnych ze szczególnym uwzględnieniem modułów komunikacyjnych w pasmach częstotliwości mmWave (Ku, Ka, E-Band). Thorium Space powstało w wyniku połączenia specjalistycznej wiedzy z ponad 20 letnim doświadczeniem projektowym zdobytym w branży kosmicznej. Największym kapitałem naszej Firmy są ludzie – wybitni specjaliści w swojej dziedzinie, ich wiedza oraz pasja tworzenia nowych rozwiązań z branży technologii kosmicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy do naszego Zespołu Kandydatki/Kandydata na stanowisko Antenna Engineer.

Miejsce pracy: Wrocław lub Warszawa lub zdalnie

Twoje główne obowiązki:

  • Opracowywanie nowych koncepcji anten
  • Tworzenie specyfikacji oraz definiowanie wymagań dla układów antenowych
  • Projektowanie układów antenowych do częstotliwości 110 GHz, głównie skupiając się na macierzach patchowych dla zastosowań komunikacji i telekomunikacji kosmicznej z funkcjonalnością formowania i sterowania wiązką
  • Projektowanie wielowarstwowych obwodów drukowanych
  • Ścisła współpraca z zespołem inżynierów radiowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i produkcyjnej
  • Specyfikacja zakupowa materiałów i narzędzi niezbędnych do realizacji zadań
  • Organizacja stanowiska laboratoryjnego
  • Uruchamianie, testowanie, strojenie i modyfikacja układów prototypowych
  • Optymalizacja istniejących i nowych prototypów anten
  • Przygotowywanie raportów z pomiarów i testów
  • Współpraca z zespołem, wsparcie w realizacji projektów

Twoje kluczowe kompetencje:

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektronika i telekomunikacja lub pokrewne
  • min. 3 lata doświadczenia z zakresu projektowania systemów antenowych, w szczególności układów patchowych
  • umiejętność posługiwania się oprzyrządowaniem laboratoryjnym w tym oscyloskopgenerator sygnału, analizator widma, analizator sieci
  • znajomość standardów ECSS
  • mile widziana znajomość tabeli przydziału częstotliwości ITU
  • doświadczenie w pracy w przemyśle kosmicznym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację oraz przygotowywanie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • realizację interesujących projektów w zgranym Zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wsparcie we wdrażaniu pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Benefity:

  • opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • miesięczny dodatek finansowy na dowolny cel (sport, kultura, wypoczynek itp.)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy