Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Anti-fraud System Expert

Antal Banking&InsuranceO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Ekspert

Antal Banking&Insurance

Gdańsk

Gdańsk

Dla naszego klienta, oddziału operacyjnego zagranicznego banku, w związku z rozwojem struktur przeciwdziałającym nadużyciom finansowym poszukujemy:

Anti-fraud System ExpertNumer ref.: AFS/GDA/2020

Zakres zadań:

  • Analiza obowiązujących polityk, procedur, systemów przeciwdziałających nadużyciom finansowym w obszarze wykorzystania kart kredytowych;
  • Optymalizacja i kalibracja systemu wewnętrznego służącego wykrywaniu wyłudzeń;
  • Wykorzystanie metod analizy danych ilościowych i jakościowych (m.in. w SQL);
  • Przeglądy i testowanie technologii i rozwiązań IT wspierających procesy pod kątem zgodności oraz zwiększenia efektywności operacyjnej;
  • Współpraca z zagranicznymi jednostkami banku w zakresie ujednolicania systemów grupowych.

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze rozwoju systemów dedykowanych wczesnemu ostrzeganiu o nadużyciach finansowych;
  • Wiedza na temat obowiązujących regulacji w zakresie monitoringu transakcji, najlepszych praktyk oraz optymalizacji procesowych w zakresie wykrywania wyłudzeń;
  • Preferowane doświadczenie w obszarze zarządzania systemami wykrywania fraudów z użyciem kart kredytowych;
  • Biegła znajomość języka angielskiego;
  • Zaawansowana znajomość narzędzi analitycznych (Excel, VBA, SQL, itd.);
  • Chęć rozwoju na nowotworzonym stanowisku w strukturze międzynarodowej.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe;
  • Pracę na samodzielnym stanowisku z ekspozycją na wysoką kadrę menedżerską;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw biznesowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne